Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psi k adopci

 

 

Psi k adopci

 

Ronnie

ronnie.jpg

Pes, kříženec AST a pitbulteriéra, věk 3 roky. Je hodný, sportovně založený.
Hledá sportovně založenou rodinu. Je kastrovaný.

 

Sheila

sheila--2---1-.jpg

Fena NO, věk 5 let. Je hodná, vyrovnaná, aktivní. Zvyklá v bytě i venku. Hodí se do bytu i k domu se zahradou, hodí se k dětem. Nemusí se moc s ostatními zvířaty.

 

Artur

p1670283.jpg

Pes, kříženec LR, věk asi 10 měsíců. Je hodný, vyrovnaný, sportovně založený.
Hodí se k domu se zahradou. Přivezla ho MP Aš.

 

 

Morris

1--1-.jpg

Pes, věk asi dva roky. Je sebevědomý, nemusí moc chlapy. Je v dobré kondici, na nohách má otlaky.
Nalezen v lese se smečkou dalších šesti psů.

 

 

Brutus

7.jpg

Pes rotvajler, věk asi dva roky. Vůdce smečky, která byla odchycena v okolí Hrozňatova.
 Je sebevědomý, v dobré kondici.

 

Máša

0-masa.jpg

Fena německého ovčáka, věk asi šest až sedm let. Nalezená v lese sse smečkou dalších šesti psů. Je hodná, bezkonfliktní. V uších má hematomy, zarostlé zvukovody, špatně slyší. Je březí.

 

Ben

ben.jpg

Pes, kříženec střední velikosti. Je hodný, ale zpočátku nedůvěřivý.
Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Nemá rád samotu.

 

Brit

brit.jpg

Pes No, velký silný mohutný pes. Nalezen opuštěný v Aši. Je vhodný na hlídání objektu i jako společník a ochránce rodiny. Totálně demoluje všechny misky, na krmení i na vodu.

 

Flek

flek.jpg

Pes, kříženec větší velikosti, věk asi sedm? let. Byl nalezen údajně uvázaný na Zlatém vrchu v Chebu. Je vystresovaný, agresivní ze strachu. Hledá se je ho majitel. Přivezla ho MP Cheb.

 

Kangal ? č. 9 - pes

tyson.jpg

Pes kangal ?, věk asi 7 ? let. Velký silný pes jménem Tyson.

Pes není k adopci.

 

Kangal ? č. 8 - fena

kangal-8---fena.jpg

Fena kangal ? celkem již v dobrém stavu.

 

Kangal ? č. 7 - pes

p1470976.jpg

Fena kangal ?, štěně, věk asi 5 měsíců ? . Má problém s růstem kostí, způsobený zřejmě špatnou nebo téměř žádnou výživou. Pomalu se socializuje.

 

 

Kangal ? č. 4 - pes

p1470407.jpg

Obrovský, mohutný, silný pes kangal ? jménem Bozo, věk 12 let. Pes není k adopci.

 

Kangal ? č. 3 - fena

p1470338.jpg

Fena kangal ? , věk asi 7 ? let. Je dost zdevastovaná, téměř slepá. Na pravé oko nevidí vůbec, při chůzi padá ke straně. Má zdeformovanou čelist, pravděpodobně staré zranění. Dekubity postupně doléčujeme, ale bude to ještě dlouho trvat, než se to zahojí. Několikrát denně se jí musí ošetřit oko. Strašně ráda žere, ale ještě je stále hubená. To se časem spraví. Je hodná, vděčná, jako všichni ostatní psi. Fena zatím není k adopci, případné zájemce si zaevidujeme.
Fotografie jsou pořízené po třech týdnech u nás na útulku.

 

Kangal ? č. 2 - fena

2.jpg

Fena kangal ?, věk asi 5 ? let. Je hodná, z devíti odebraných psů, již v dobrém stavu. Více jak po třech týdnech futrování pěkně nabrala a užívá si pohody. Leží na střeše boudy na pelíšku a ani nechce z pelechu. Psi zatím nejsou k adopci,  čekáme na rozhodnutí, jak to s nimi dopadne. Bereme záznamy pro případnou adopci.
Fotografie jsou pořízené po třech týdnech u nás na útulku.

 

Kangal ? č. 1 - fena

1-kangal.jpg

Fena kangal ?, věk asi 6 let ? . Určitě několikrát po štěňatech. Bohužel má nádory na mléčné žláze, které budou muset být odstraněny, přerostlé drápy jí ostříháme. Na těle má lysá místa, která jsou zřejmě způsobena tím, jak se škrábala v důsledku zamoření blechami a jinými parazity. Má otlaky na nohou. Fena je spokojená, vděčná, hodná. Nyní dostává dvakrát denně kvalitní krmení, tak se snad brzy její kondice vylepší. Zatím není k adopci, ale již teď beru záznamy pro případného nového majitele, který musí mít zkušenosti s chovem a podmínky pro chov. Psi budou 21 dní v karanténě a snad brzy se rozhodne v jejich prospěch, co bude dál. Případné náklady na operace uhradí útulek. Fena nebude sloužit k dalšímu množení !!!!

 

Badyna

badyna.jpg

Fena křížence NO a LR, věk asi osm let. Je hodná, temperamentní, aktivní, ale potřebuje ubrat na váze. Přivezla ji MP Aš.

 

Badynka

badynka.jpg

Fena křížence NO a knírače, věk asi sedm let. Když přišla do útulku, všechno totálně demolovala, ale již se uklidnila a je v pohodě. Je hodná, vyrovnaná. Přivezla ji MP Aš.

 

Nero

3pp.jpg

Pes, kříženec bull, věk asi 14 let. Je čipovaný a majitel je jasný. Veškeré údaje o majiteli budou předány PČR. Majitel si psa osvojil u nás v útulku v roce 2011 a nyní se psa  zbavil. Je zvyklý v bytě, v posteli. 

 

Kangalové

dscn2809.jpg

dscn2870.jpg

Psi, věk 2-6 let, kangalové. Tentokrát byli odchyceni v Polné u Hazlova. Mladší pes s čerstvě kupírovanýma ušima musel být pro agresivitu narkotizován. Obě uši mu hnisají, neustále třepe hlavou. Určitě se jedná o kangaly z Německa, které tam chovají zejména Turci. Ve 4/17 byl na útulku kangal, který patřil Turkovi z Německa a který byl již šetřen za psí zápasy. Podala jsem trestní oznámení na neznámého pachatele za týrání a úmyslné opuštění zvířete. Nechápu, jak někdo může vypustit a nechat bez dozoru takto nebezpečné psy! Psi reagují velmi agresivně u žrádla, na psy a na jiné podněty! Zdravotní stav psů se velmi zlepšil. Přibrali a dostávají kvalitní krmivo. Více fotografií zde

 

Haydut

pes.jpg

Pes, kangal, věk asi 5 let. Pes velmi velkého vzrůstu. Byl nalezen spolu s fenou stejného plemene v Hazlově, jako vždy již několikátý kangal bez majitele. Pes pouze pro velmi zkušené a znalce plemene. Chybí mu kus ucha. Psi byli ve špatném stavu. Mají na sobě různé rány.

 

Baron

dsc_9408.jpg

Pes, RTW, věk 3 roky. Sebevědomý. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se i ke střežení objektu. K dětem nedoporučuji.

 

Engie

dsc_6661.jpg

Fena, kříženec bull, věk 4 roky. Je nevyzpytatelná. Její majitelka přecenila své možnosti a schopnosti. Potřebuje důsledné vedení a pevnou ruku. Pouze pro zkušené a znalce plemene.

 

Matylda

dsc_9867.jpg

Fena, kříženec AST, věk asi 5 let. Majitel se jí zbavil, protože fena reaguje velmi agresivně a nevyzpytatelně hlavně na chlapy. Majitel je mi znám. Fena má velký strach z mužů. Je čipovaná. K dětem nedoporučuji, ale klidným přístupem nového majitele se vše může srovnat. Její agresivní reakce jsou velmi nečekané a razantní. Fenu předalo MP desetileté dítě. Více fotek zde Matylda už se uklidnila a její agresivní reakce jsou mírnější a chlapy už celkem toleruje. Miluje aporty.

 

Don

don.jpg

Pes kříženec střední velikosti, věk asi 12 let. Je hodný, sebevědomý, agresivní na psy. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. Další pes, který byl nalezen údajně v Podhradě, kde čekal asi týden na svého pána. Potřebuje sebevědomého pána. Miluje hračky. Více fotek zde

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Matylda

(Lukáš Průcha, 13. 7. 2021 16:14)

Dobrý den máte ještě fenku Matyldu

Mám zájem nějaký štěně fena

(Pavla Sýkorová , 29. 6. 2021 12:41)

Dobrý den jsem neslyšící mohli byste prosím napsat SMS

Nějak mate malý fena já nechci velký pes ne jen malý máte?

Moje číslo 604654674 sms

Dekuji

Poptávka

(Lukáš Průcha , 24. 6. 2021 22:36)

Dobrý den máte nějaké štěňátko nebo volnou matildu nebo Lili můj tel 777987276 Ddekuji Průcha

Mám zájem o tehodora

(Josef , 20. 6. 2021 14:04)

Dobrý den měl bych zájem o tehodora
Takovýho psa bych chtěla i dobrý věk takže bych si ho i vysvicil
A vím hodně o psu měl sem už hodně msu když sem byl mladší
Když tak kontaktujte mne na tel.607578277

Mám zájem o Brita

(Jan Schmied, 11. 5. 2021 17:11)

Jeste tel kontakt 792461060

Mám zájem o Brita

(Jan Schmied, 11. 5. 2021 16:54)

Prosím bližší informace mám 4 děti ale chci NO . Děkuji

dotaz na adopci pejska

(Maly Pavel, 28. 4. 2021 19:37)

Dobry den,Prosim vas jak to vipada stim to Zlatickem jsou ti pejsi co byli nalezeni v lese mel bych o nej zajem.vypada jako Bandog ale nejsem si jisty.

Amálka

(Martina Benešová, 19. 1. 2021 20:05)

Dobrý den, narazila jsem na internetu na Amalcin příběh a zamilovala jsem se do ni. Jednoho buldocka už doma máme. Je Amálka k adopci? Děkuji za odpověď
722942244
martinabenesova1991@seznam.cz

Amálka

(Martina Benešová, 19. 1. 2021 20:04)

Dobrý den, narazila jsem na internetu na Amalcin příběh a zamilovala jsem se do ni. Jednoho buldocka už doma máme. Je Amálka k adopci? Děkuji za odpověď
722942244
martinabenesova1991@seznam.cz

Fr.buldocek

(Melissa Duchoslavova, 15. 1. 2021 15:26)

Krásný dobrý den
jenom jsem se chtěla zeptat na hrozny případ vyhozených stenatek a maminky
pokud mate k adopci štěňátka rada si jedno vezmu a udělám mu krásný zbytek života už jednoho buldocka máme takže o nich vim dost ☺️ naše Chloe by chtěla sestřičku nebo brášku ☺️
tel číslo : 776 001 734
e-mail: nanynkadd@seznam.cz
dekuji za případnou odpověď, krásný zbytek dne

Vel39@seznam.cz

(Lucie Dudová , 4. 1. 2021 19:09)

Dobrý den prosím Vás mám zájem o štěňe máte u Vás nějaké? Děkuji Duda

Dotaz

(Narca Nováčková , 3. 1. 2021 1:53)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou pořád volná štěňátka fr. Buldocku. Děkuji moc

Dotaz na adopci stenete, pejska do 1 roku ,

(Kristýna Jansová, 29. 11. 2020 10:41)

Dobry den, chteli bychom nabidnout domov stenatku, pejskovi do 1 roku, v baracku se zahradkou, ale byl by doma, postelovy gaucacek. V domacnoati dva dospeli a dve deti 9 a 14 let. Radi nabidneme domov nechtenemu mensimu pejskovi, v dospelosti maximalne do 20 kilo.

Re: Dotaz na adopci stenete, pejska do 1 roku ,

(Kristýna Jansová, 29. 11. 2020 10:41)

Email. Kristyna.jansova@email.cz, tel 605021974

Amálka

(Jaroslava , 28. 11. 2020 18:23)

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda je Amálka ještě volná k adopci?
Předem děkuji za odpověď.
Jaroslava Lapešová
j.lapesova@seznam.cz,tel.:775914969

Amálka

(Monika, 23. 11. 2020 21:01)

Dobrý deň, rada by som sa pripomenula k adopcii Amálky príp. jej šteniatka. Žijem sama takže Amálka/šteniatko by bolo ako milujúci jedináčik. Pre fenku si možem prísť, vzdialenosť nie je prekážkou. Monika, 720 070 794

štěňátko francouzského buldočka

(Ilona, 22. 11. 2020 15:11)

Dobrý den, měla bych zájem o štěňátko francouzského buldočka. Nejlépe pejska.
Budu moc ráda za Vaši odpověď či nabídku.
Hezký den.
email: amygee@seznam.cz

Amálka

(Veru, 16. 11. 2020 19:32)

Dobrý den,měla bych velký zájem právě o Amálku,před několika dny nám zemřela naše holčička Růženka a moji fence am.buldoka je smutno,hledala jsem kde se dalo,ale bohužel máme smůlu.Amalka by se měla jako v bavlnce,měla by zabezpečený dvorek,odkud by neměla možnost jakkoliv utéct,nebo si jakkoliv ublížit,bydlela by snámi doma, protože v brzké době budu většinu času trávit doma,byla bych pořád s holkama.Kdyby se na nás usmálo štěstí,zase by jsme byli šťastné a usměvavé.Pokud by jste se přeci jen rozhodli nám Amálku svěřit, ozvěte se prosim na tel.cislo 704147786 Děkuji Fojtová

Amálka a štěňata

(Zdeňka Rusnáková, 16. 11. 2020 11:53)

Dobrý den ráda bych se postarala adopci o štěnatko od Amálky.
Telefon:604724198, email: zrusnako@seznam.cz.Děkuji Rusnáková

Štěňátko od Amálky

(Iveta Axinger, 15. 11. 2020 17:19)

Dobrý den , chtěla bych se zeptat jestli už jsou k mání štěňátka od Amálky . Psala jsem už dvakrát , ale nedostala jsem odpověď . Mám velký zájem o štěňátko . Štěňátko by mělo veškerou péči a hlavně spoustu lásky .


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »