Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psi k adopci

Psi k adopci

Rocky

 

rocky.jpg

Pes, kříženec RTW a NO, věk jeden rok. Je hodný, vychovaný v bytě, vyrovnaný. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se k domu se zahradou.

Rex

rex--1-.jpg

rex--2-.jpg

rex--3-.jpg

Pes, NO, věk asi tři měsíce. Majitel se odstěhoval do Anglie a psa nechal napospas osudu. Hodí se k domu se zahradou, hodí se k dětem.

 

Sára

sara--1-.jpg

sara--2-.jpg

Fena křížence rhodéského ridgebacka, věk asi tři roky. Je obézní, udržovaná, hodná. Přivezla jí MP Aš. Hodí se do bytu i k domu se zahradou, hodí se k dětem.

 

Kája

p1280997.jpg

Mladý potkánek, který byl nalezen a odchycen majitelkou Papírny (Svatopluka Čecha 1, Cheb). Je vystresovaný, ale bude v pohodě. Nenabízíme ho ke zkrmení, ale jako domácího mazlíčka.

 

Endy

img-20190813-wa0001.jpg

img-20190813-wa0002.jpg

Pes, kříženec kangal a AST, věk pět let. Vyrovnaný, vychovaný. Hodí se pouze pro zkušené a znalce plemene. Vhodný na hlídání a ostrahu.

 

Harry

harry.jpg

 harry--2-.jpg

Pes, rotvajler, věk 14 měsíců. Vyrovnaný, sebejistý, silný pes. Zemřel mu majitel. Pouze pro zkušené a znalce plemene.

 

Sid

sid.jpg

sid--2-.jpg

sid--3-.jpg

Pes, anglický bulteriér, věk tři roky. Pes pouze pro zkušené a znalce plemene.

 

Bertík

bertik.jpg

Pes, kříženec jezevčíka, menší až střední velikosti. Údajně, ho někdo vysadil v obci Oloví. V oku má krvavé podlitiny. Je velmi vystresovaný a agresivní ze strachu. Zatím ho nechávám v klidu a uvidím, jak bude komunikovat dál. Hledá se jeho majitel.

 

Luk

luk.jpg

Pes, kříženec AST, věk asi 8 let. Byl předán MP Cheb jako údajně nalezený. Myslím, že se ho jeho majitel úmyslně zbavil. Je vystresovaný, hodný, nenáročný. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Majitel se opravdu psa úmyslně zbavil, máme několik svědků a hlavně pes je čipovaný a majitel je jasný. Veškeré údaje o majiteli budou předány PČR. Majitel si psa osvojil u nás v útulku v roce 2011 a nyní se psa zbavil.

 

Bady

bad.jpg

Pes, bandog, věk asi 10-12 měsíců. Je temperamentní, silný, aktivní. Byl nalezen v Aši. Podle informací má patřit majiteli z Aše.

 

Snoop

soop.jpg

Pes, kříženec american bully, věk 1,5 roku. Má test DNA. Importován z Anglie. Pes pouze pro zkušené a znalce plemene. Je mohutný, silný, váha více jak 45 kg. Je nejistý a nevyrovnaný. Rodina se ho začala bát, pokousal. K dětem nedoporučuji-zatím. Myslím, že bude v pohodě. Potřebuje vyrovnaného a klidného majitele s dostatečnou autoritou, který ho bude mít rád. O psa bylo velmi dobře postaráno, jen podceněna výchova. 

 

Gaston

05b4d3ca-f897-4d8e-8d30-85b24d47f67a.jpeg

Pes, RTW, věk 4 roky. Je vyrovnaný, vychovaný, dobře hlídá. Nevhodný do smečky i k jiným zvířatům. Hodí se pro zkušeného člověka a znalce plemene. Hodí se na hlídání i jako společník.

 

Bill

5.jpg

Pes, pitbulteriér, věk asi 1-2 roky. Je hodný, ale údajně ho majitel mlátil a choval se k němu dost nevybíravě. Pes se z počátku bojí a může být agresivní ze strachu. Pes pouze pro znalce plemene. Pes má údajně patřit majiteli z Rotavy.

 

Kangalové

dscn2809.jpg

dscn2870.jpg

Psi, věk 2-6 let, kangalové. Tentokrát byli odchyceni v Polné u Hazlova. Mladší pes s čerstvě kupírovanýma ušima musel být pro agresivitu narkotizován. Obě uši mu hnisají, neustále třepe hlavou. Určitě se jedná o kangaly z Německa, které tam chovají zejména Turci. Ve 4/17 byl na útulku kangal, který patřil Turkovi z Německa a který byl již šetřen za psí zápasy. Podala jsem trestní oznámení na neznámého pachatele za týrání a úmyslné opuštění zvířete. Nechápu, jak někdo může vypustit a nechat bez dozoru takto nebezpečné psy! Psi reagují velmi agresivně u žrádla, na psy a na jiné podněty! Zdravotní stav psů se velmi zlepšil. Přibrali a dostávají kvalitní krmivo. Více fotografií zde

 

Haydut

pes.jpg

Pes, kangal, věk asi 5 let. Pes velmi velkého vzrůstu. Byl nalezen spolu s fenou stejného plemene v Hazlově, jako vždy již několikátý kangal bez majitele. Pes pouze pro velmi zkušené a znalce plemene. Chybí mu kus ucha. Psi byli ve špatném stavu.

Mají na sobě různé rány.

Sorbon

dscn2707.jpg

Pes, kříženec RTW a staforda, věk asi 2 roky. Zemřel mu majitel. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Sorbon je vhodný na hlídání. Více fotografií zde

 

Dája - Nelina

22155194_1692905494061730_1965299926_n.jpg

Z ašské smečky. Fena, kříženec střední velikosti. Je zanedbaná, plachá, bázlivá, nesocializovaná, jako všichni psi ze smečky. Měli vnitřní i vnější parazity. Virtuální adopce Meli a její mamka z Marktredwitz.

 

Maxim

dsc_9435.jpg

Pes, kříženec velké velikosti, věk asi 1, 5 roku. Při odchytu byl narkotizován. Byl velmi vystresovaný, bázlivý, plachý. Je velmi nedůvěřivý, bázlivý a má panickou hrůzu z lidí. Ze strachu je agresivní a vše demoluje. Má neskutečný strach v očích. Potřebuje klid, lásku a člověka, který se mu bude věnovat. Mě věří a je úžasný. Hodný, velmi mazlivý, chytrý, normální. Rychle se zlepšuje. Rychle potřebuje pána, kterému může důvěřovat a který mu poskytne domov a hlavně lásku. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. K dětem zatím moc nedoporučuji. Maxim potřebuje hlavně klid. Více fotografií zde

 

Falco- Borovičková von Cheb

dsc_9415.jpg

Pes, NO, věk asi 10 let. Zbavila se ho jeho majitelka, která je známá a ani nikdo z rodiny nemá o psa zájem. Jak jednoduché! Nechápu! Je hodný, aktivní, poslušný, hubený.

 

Harry

dsc_9427.jpg

Pes, kříženec střední až větší velikosti. Je hodný, ale k některým lidem nedůvěřivý až agresivní. Patří k problémovým obyvatelům Rotavy, kteří se k němu nehlásí. Psa nechtějí. K dětem nedoporučuji. Více fotografií zde

 

Baron

dsc_9408.jpg

Pes, RTW, věk 3 roky. Sebevědomý. Pouze pro zkušené a znalce plemene. Hodí se i ke střežení objektu. K dětem nedoporučuji.

 

Bojar

dsc_9472.jpg

Pes, kříženec NO, věk asi 3 roky. Byl vyhozen na silnici u Sokolova. Je hodný, zatím vystresovaný. K dětem nedoporučuji.

 

Engie

dsc_6661.jpg

Fena, kříženec bull, věk 4 roky. Je nevyzpytatelná. Její majitelka přecenila své možnosti a schopnosti. Potřebuje důsledné vedení a pevnou ruku. Pouze pro zkušené a znalce plemene.

 

Matylda

dsc_9867.jpg

Fena, kříženec AST, věk asi 5 let. Majitel se jí zbavil, protože fena reaguje velmi agresivně a nevyzpytatelně hlavně na chlapy. Majitel je mi znám. Fena má velký strach z mužů. Je čipovaná. K dětem nedoporučuji, ale klidným přístupem nového majitele se vše může srovnat. Její agresivní reakce jsou velmi nečekané a razantní. Fenu předalo MP desetileté dítě. Více fotek zde Matylda už se uklidnila a její agresivní reakce jsou mírnější a chlapy už celkem toleruje. Miluje aporty.

 

Alex

 dsc_0891.jpg

Pes, pitbul, věk asi 10 let. Je to velký, mohutný pes, který na vodítku táhne. Údajně nalezen v obci Krásno u Sokolova. Jen pro zkušeného znalce plemene! Lidi a psy zrovna nemusí. Potřebuje důsledné vedení a kontrolu, pak je skvělý, poslušný. Více fotek zde

 

Don

don.jpg

Pes kříženec střední velikosti, věk asi 12 let. Je hodný, sebevědomý, agresivní na psy. Hodí se do bytu i k domu se zahradou. Hodí se k dětem. Další pes, který byl nalezen údajně v Podhradě, kde čekal asi týden na svého pána. Potřebuje sebevědomého pána. Miluje hračky. Více fotek zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ben

(Maya, 30. 7. 2019 13:00)

Dají se nějak zamluvit zvířátka předem?

Re: Ben

(Mar, 4. 8. 2019 20:43)

Jak to myslíte ?

Re: Re: Ben

(Maya, 17. 8. 2019 18:59)

Mám tím na mysli,že si vyberete nějakého toho pejska a předem si ho zamluvíte.(nebude k na výběr někomu jinému pouze dané osobě která si pejska zamluvila)

uhgvfbhujikáznjhbtgfvdcs

(luky, 13. 7. 2019 9:48)

jhžztbrvfcdsjhgef

Vasil

(Samuel Kraus , 22. 5. 2019 13:40)

Dobry den mnel bich zajem o toho bitbulla o toho vasila chtel bich se zeptat jestli je jeste k adopci
dekuju za pochopeni

Lojza

(Martina, 12. 4. 2019 14:00)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda Lojza už našel domov? Nebo zda je ještě u vás a mohla bych se na něj přijedst podívat?
Děkuji Martina

Chtěla bych sama

(Nicol Svobodová, 1. 4. 2019 15:44)

Přesně se ke mně hodí

Granule pro psy

(Thoms, 13. 1. 2019 1:54)

Kvalitní granule pro psy https://www.petservis.cz/granule-pro-psy/